Nowy Tomyśl: Już nie przejrzysz się w krzywym zwierciadle! Wandale nadal grasują?!

Dokładnie 24 godziny temu informowaliśmy o nowych atrakcjach w nowotomyskim parku przy ul. Musiała. Zamontowane zostało tam, bowiem kilka dni wcześniej krzywe lustro, które miało stanowić pewną atrakcję tego miejsca.


Z Urząd Miejskiego w Nowym Tomyślu otrzymaliśmy informację, że docelowo będzie zamontowanych 5 krzywych luster. Cztery lustra zamontowane będą na głównym wejściu do Parku im. F. Szołdrskiego oraz jedno lustro, które już zostało zamontowane w Parku przy ul. Musiała w Nowym Tomyślu. Łączny koszt to 23 001, 00 zł brutto.

Jednak to pierwsze już zostało zniszczone. O zniszczeniach około godziny 12 poinformowana została Straż Miejska. Rozbite elementy mogą stanowić zagrożenie.

O aktach wandalizmu w Nowym Tomyślu informowaliśmy zarówno Urząd Miejski jak i Straż Miejską. Niestety w tym temacie brak odpowiedzi…

Mamy nadzieję że krzywe lustra nie staną się kolejnym >>>obiektem dla wandali!<<<

Nowy Tomyśl: „Mały park” w krzywym zwierciadle – nowe atrakcje.

Od pewnego już czasu w nowotomyski „małym parku” przy ul. Musiała zaczęło się dziać. Powstała >>>tężnia solankowa<<< oraz wybieg dla czworonogów.


Najnowszą instalacją jaka tam powstaje są krzywe zwierciadła i jak zapowiada Gmina Nowy Tomyśl na fb: W parku przy ulicy Musiała pojawiła się nowa atrakcja – krzywe lustro 😊🤓 Będzie ich więcej 

Docelowo będzie zamontowanych 5 krzywych luster. Cztery lustra zamontowane będą na głównym wejściu do Parku im. F. Szołdrskiego oraz jedno lustro, które już zostało zamontowane w Parku przy ul. Musiała w Nowym Tomyślu. Łączny koszt to 23 001,00 zł brutto.

Mamy nadzieję że krzywe lustra nie staną się kolejnym >>>obiektem dla wandali!<<<

Jak oceniacie nowe atrakcje ? 

Zobacz również …

(Visited 3 951 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz