Nowy Tomyśl: Intensywne i bardzo pracowite ferie zawodników LKS Budowlani Całus

Intensywne i bardzo pracowite ferie zawodników LKS Budowlani Całus

Zawodnicyciężko trenując na obozach sportowych szykują się do nowego sezonu, który będzie równie intensywny jak poprzedni.


Od 19 stycznia do1 lutego na zgrupowaniu Kadry Narodowej Seniorów w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale przebywali Piotr Kudłaszyk, który przygotowuje się do Mistrzostw Europy Seniorów. Impreza odbędzie na początku kwietnia w Moskwie. W tym samy m czasie i w tym samym ośrodku na zgrupowaniu Kadry Narodowej do lat 20 przebywa Kacper Przybył(uczeń ZS nr 2). Oboje dołączyli już do reszty klubowych zawodników,którzy do sezonu przygotowują się w Wolsztynie.

W terminie 27 stycznia – 8 lutego w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem przebywa Oliwia Przybył. Co ciekawe, w tym samym czasie i miejscu trenowali także reprezentanci Polski w skokach narciarskich. Dzień po sukcesie w Pucharze Świata w stolicy polskich Tatr – Oliwia miała okazję na wspólny trening i zdjęcie z Dawidem Kubackim.

Z kolei na zgrupowaniu Kadry Wojewódzkiej do lat 17 przebywa Szymon Lisiak, a z Kadrą Juniorów do lat 20 trenuje Kacper Perz.Obaj nasi zawodnicy przygotowania spędzają w OśrodkuSportowym w Łężeczkach.

Największa grupa zawodników naszego klubuprzebywa na obozie w Wolsztynie. 30 zawodniczek i zawodników trenuje w komfortowych warunkach,szlifując formę przed sezonem.

Zaraz po obozie od 9 lutego na dwa tygodnie na zgrupowanie Kadry Narodowej Młodzików do lat 15, do COS Zakopane, pojadą Adrian Krupa i Kacper Dziamski. Podczas tego zgrupowania trener Bartosz Malak będzie asystentem głównego trenera.

(Visited 335 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz