Nowy Tomyśl: Festyn Charytatywny „Pomóżmy Piotrowi znów pomagać”. [ZDJĘCIA, FILM]

w piątek 16 sierpnia 2019 r. w godzinach od 15:00 do 19:00 odbyła się wyjątkowa IMPREZA CHARYTATYWNA „Pomóżmy Piotrowi znów pomagać”. 

Organizatorzy przygotowali bardzo ciekawy program.

Na scenie wystąpili podopieczni Prywatnego Ogniska Muzycznego, zespół Last Riot , Filip Popów – wokalista zespołu Ogień. 


Rodzinna atmosfera pikniku więc nie zabrakło malowania twarzy,  robienie warkoczyków, lemoniady, słodkich przysmaków, popcornu, waty cukrowej, grochówki.

Zorganizowana została również LOTERIA FANTOWA z atrakcyjnymi nagrodami, w której GŁÓWNĄ NAGRODĄ BYŁ BON O DUŻEJ WARTOŚCI do sklepu komputerowego eMcom /ul. Wiatrakowa 24, 64-300 Nowy Tomyśl/

Na miejscu zaprezentowali się :Grupa Motocyklowa Waleczne Wilki, AGAMA ASG Team, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, Policja

Nowotomyślanie nie zawiedli. Bardzo licznie przybyli na ten charytatywny piknik by wspólnie pomóc Piotrowi.

>>>Festyn Charytatywny dla Piotra<<<

Piotr lat 47, mąż i ojciec trójki dzieci, pracownik szpitala w Nowym Tomyślu.
Z wykształcenia Ratownik Medyczny z 26-letnim stażem w tym zawodzie, osoba ratująca ludzkie życie, zaangażowany w wykonywane czynności pomimo wielu zagrożeń występujących w jego pracy, z ogromną empatią dla pacjentów i ich rodzin…
Nie zawsze jest tak, aby wszystko się wspaniale układało i tej rodziny właśnie taki los nie oszczędził, zmienił plany najbliższych.
Piotr w drodze do pracy uległ poważnemu wypadkowi drogowemu, wskutek czego odniósł ciężkie obrażenia ciała. W tym momencie liczy się nasza pomoc.

W chwili obecnej dzielnie walczy z przeciwnościami, czeka go ogromna praca nad sobą i długa rehabilitacja….

Dlatego też zwracamy się do wszystkich o pomoc finansową, nawet najmniejsza kwota będzie ogromnym wsparciem dla naszego Kolegi.

PIOTR POMAGAŁ INNYM, TERAZ POMÓŻMY PIOTROWI.

Zobacz również …

(Visited 678 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz