Nowy Tomyśl – Fatalny stan dróg dojazdowych do posesji [ZDJĘCIA]

Po kilkunastu dniach obfitych mrozów przyszła długo oczekiwana odwilż. Dodatnie temperatury w dzień sprawiły, że dojazd do wielu prywatnych posesji stał się niemożliwy.


Mieszkańcy swe auta pozostawiają przy głównych drogach asfaltowych by ich samochody nie ugrzęzły w rozjechanych, pełnych dziur dojazdach do domów.

Fatalny stan dróg to także olbrzymie niebezpieczeństwo dla mieszkańców gdyż utrudniony jest dojazd służb ratunkowych, pogotowia czy straży pożarnej tłumaczy nam czytelnik, od którego otrzymaliśmy kilka zdjęć jednej z ulic w mieście.

(fot. czytelnik)
Jeżeli posiadacie Państwo zdjęcia bądź filmy innych nowotomyskich dróg i prosimy o przesłanie ich na adres mailowy redakcji redakcja@wielkopolskamagazyn.plbądź na profil na Facebooku Wielkopolska magazyn informacyjny

Zdjęcia zostaną opublikowane na naszej stronie oraz przekazane do Urzędu Miejskiego w Nowym Tomyślu, oczywiście z zachowaniem pełnej anonimowości .

Stan ulicy Żwirowej :

ul.Różana:

Przesyłam kilka zdjęć z ul. Różanej. Nie da się przejść do domu nie zamaczając butów w grząskiej drodze oraz trzeba dużego opanowania jadąc samochodem, by się nie zakopać (co już niejednokrotnie się zdarzyło). Najgorsze jest to, że to nie są tylko kałuże, to jest cała droga bardzo rozmiękczona, gdzie każdy krok jest związany z zapadnięciem się nogi w grząskiej drodze (zdarza się, że but pozostanie w drodze)

This slideshow requires JavaScript.

Zdjęcia z ul.Wiejskiej:

 Ulica Sątopska, Glinno-Nowy Tomyśl:

Zobacz również …
(Visited 1 167 times, 1 visits today)

Leave a Reply