NOWY TOMYŚL: Dzielnicowi promują krajową mapę zagrożeń bezpieczeństwa i aplikację moja komenda

Spotkania ze społeczeństwem są doskonałą okazją do promowania aplikacji mobilnych takich jak Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa i Moja Komenda. Dzielnicowi promują dostępne aplikacje i zachęcają do korzystania z nich.


Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to narzędzie, mające służyć głównie poprawie bezpieczeństwa mieszkańców. Obsługa mapy została zaprojektowana w taki sposób, aby każdy obywatel mógł z niej bezproblemowo korzystać. Za pomocą interaktywnej strony można przekazywać informacje o zagrożeniach występujących w okolicy.

Dzielnicowi przypominają mieszkańcom powiatu o aplikacji mobilnej „Moja Komenda”. Aplikacja umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, aplikacja natychmiast odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Aplikacja działa również w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego. „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich jednostek Policji w Polsce co jest szczególnie ważne kiedy potrzebujemy pomocy a znajdujemy się poza naszym miejscem zamieszkania.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do korzystania z dostępnych aplikacji!

(Visited 450 times, 1 visits today)

Leave a Reply