Nowy Tomyśl: Ciężarówka niszczy znaki przy rondzie! Kierowca nie zatrzymuje się na wezwanie policjanta! [FILM]

W czwartek rano w Nowym Tomyślu na rondzie imienia gen. Kazimierza Sosnkowskiego doszło do bardzo groźnego zdarzenia drogowego. Auto ciężarowe wyjeżdżające z ul. Musiała staranowało znak drogowy. Kierowca nie zatrzymał się na wezwania, widzącego całe zajście, policjanta.


Dodać należy, że przy obrzeżach rond pracownicy zieleni miejskiej prowadzili czynności pielęgnacyjne.

Jak wyjaśnia Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Tomyślu sierż. szt. Joanna Jerzewska :

Podczas przejazdu policjanci zauważyli jak jadący z przeciwnego pasa ruchu kierujący ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą zahaczył ciągnikiem znak drogowy powodując jego uszkodzenie a następnie oddalił się z miejsca. W związku z powyższym policjanci zareagowali na popełnione wykroczenie i zatrzymali kierującego do kontroli. Kierującym okazał się być obywatel Ukrainy, który jak oświadczył nie poczuł iż najechał na znak. Za powyższe na mężczyznę nałożono mandat karny. Ponadto poinformowano zarządcę drogi o powstałym uszkodzeniu.

Kierowca był trzeźwy .

(Visited 10 056 times, 1 visits today)

One thought on “Nowy Tomyśl: Ciężarówka niszczy znaki przy rondzie! Kierowca nie zatrzymuje się na wezwanie policjanta! [FILM]

  • 18 lipca, 2019 at 11:05 pm
    Permalink

    Nie poczuł, że najechał na znak? Bardzo ciekawe… Na całe szczęście takie śpiewki nie przechodzą. Dobrze, że facet za nim pojechał, bo nigdy nie wiadomo w jakim stanie trzeźwości są tacy kierowcy.

    Reply

Dodaj komentarz