Nowy Tomyśl – Cała Polska Biega z Mapą

Na Światowy Dzień BnO przygotowany zostanie ciekawy trening umysłowy i biegowy! Trening startu, pamięciówki, lokalizowanie ukrytych punktów na małym terenie, szukanie celowych błędów na mapie itp 🙂 Jeżeli do Nowego Tomyśla zawita dużo osób to zabawa może się przeciągnąć

Zapraszamy serdecznie do nowotomyskiego Parku!
 

O Akcji
Cała Polska biega z mapą – w skrócie CPBzM, to ogólnopolska akcja popularyzująca bieg na orientację, odbywająca się przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

W 2017 roku impreza odbywa się po raz siódmy. 24 maja włączamy się w ogólnoświatową akcję World Orienteering Day – Światowy Dzień Orienteeringu. W miastach i miejscowościach, od zachodu po wschód kraju, tego samego dnia będzie można spróbować swoich sił na prostych trasach biegu na orientację. Profesjonalne mapy, fachowa obsługa, która nauczy podstaw, w końcu świetne miejsca do biegania – to właśnie czeka na Was w środę 24 maja 2017 roku!

W dotychczasowych edycjach każdorazowo ponad 3000 osób po raz pierwszy w życiu wzięło do ręki mapę i wystartowało w zawodach na orientację. W tym roku cel jest jeszcze ambitniejszy. Chcemy, aby w akcji udział wzięło ponad 4000 osób! A okazji do tego będzie niemało, bowiem 24 maja znajdziemy się w centrach miast i na popularnych terenach rekreacyjnych.
Sprawdź, czy biegamy również w Twoim mieście i przyjdź!

 (Visited 154 times, 1 visits today)

Leave a Reply