Nowy iSpot w Starym Browarze, czyli technologia na co dzień

iSpot Apple Premium Reseller otwiera nowy salon w Starym Browarze w Poznaniu. W nowym miejscu dysponował będzie większą powierzchnią ekspozycyjną i warsztatową. Usługi, w tym warsztaty dla osób o różnym poziomie zaawansowania będą ważnym elementem strategii nowego miejsca. 

Otwierany 10 marca salon iSpot Apple Premium Reseller w Starym Browarze w Poznaniu urządzony jest zgodnie z nowymi zasadami iSpot – obejmuje zarówno przestrzeń ekspozycyjną, jak i miejsce do komfortowego prowadzenia warsztatów. Warsztaty, pokazujące jak efektywnie korzystać z rozwiązań Apple i aplikacji zarówno w życiu codziennym, jak i w biznesie, to ważny element propozycji iSpot dla klientów.

– Wychodzimy na rynek z całościową propozycją – produkty i urządzenia Apple, szeroki wybór akcesoriów w różnych stylach, kompleksowe doradztwo i usługi – zarówno serwis, jak i warsztaty edukacyjne. Takie podejście daje naszym klientom możliwość pełnego korzystania z atutów nowej technologii. – wyjaśnia Tomasz Nawrocki, dyrektor zarządzający iSpot Apple Premium Reseller.
W sieci iSpot Apple Premium Reseller jest 25 salonów na terenie całego kraju. Salon w Starym Browarze to 140 m2 przestrzeni dla nowej technologii, która może nam pomóc w codziennym życiu i biznesie.
Atrakcje na otwarcie
W piątek 10 marca 2017 roku od godz. 15:00 startuje program otwarcia nowego salonu iSpot. Dla dzieci przygotowano trójwymiarowy warsztat – najmłodsi wykorzystają iPada i aplikację Foldify, by rozwinąć wyobraźnię i stworzyć własny wirtualny przedmiot 3D. Po wydrukowaniu modelu poćwiczą dokładność i precyzję przy jego kolorowaniu oraz sklejaniu.
Dla wszystkich iSpot proponuje warsztaty z obróbki zdjęć oraz naukę tworzenia albumów rodzinnych. Ekspert iSpot pokaże jak korzystać z aplikacji Lightroom przy użyciu iPada Pro.
Goście będą mieli też szansę wygrać iPhone’a SE w konkursie na Facebooku. W tym celu należy odwiedzić iSpot w Starym Browarze, zrobić pomysłowe zdjęcie oddające charakter salonu i udostępnić je na Facebooku z hashtagiem #NowyiSpotStaryBrowar. Na entuzjastów muzyki czeka zabawa na Apple TV oraz możliwość wygrania bezprzewodowego głośnika JBL Clip.
Uczestnicy otwarcia mogą skorzystać ze zniżek: -10% na MacBooki, -15% na słuchawki JBL Everst, produkty Jabra i SanDisk oraz -50 zł na paski sportowe do Apple Watch.
Na warsztaty wstęp wolny. Sprzęt do pracy warsztatowej zapewnia iSpot.
Adres: salon iSpot Stary Browar, Pasaż 0, ul. Półwiejska 42, 61-888 Poznań
###
iSpot Apple Premium Reseller to sieć salonów z pełną ofertą firmy Apple oraz firm trzecich specjalizujących się w tworzeniu produktów komplementarnych do iPodów, iPhone’ów, iPadów oraz Maców. Jest to sieć salonów spełniających restrykcyjne wymogi międzynarodowego programu Apple Premium Reseller. Zespół iSpot składa się z certyfikowanych specjalistów posiadających wiedzę pozwalającą na zaprezentowanie oraz dopasowanie aktualnie dostępnych, najnowocześniejszych na świecie rozwiązań do realnych potrzeb klienta. Odwiedzając salony iSpot klient ma możliwość praktycznego przetestowania każdego z rozwiązań.
www.iSpot.pl

(Visited 572 times, 1 visits today)

Leave a Reply