Nowotomyski policjant w X Półmaratonie Ślężańskim w Sobótce

W weekend odbył się X Półmaraton Ślężański. Po raz pierwszy w tej ogromnej imprezie sportowej, będącej jak co roku świętem biegaczy i inauguracją sezonu biegowego, gromadzącej na starcie tysiące zawodników z całej Polski i nie tylko, udział wziął przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Mł. asp. Michał Nowak wspiął się na wyżyny swoich możliwości i ukończył półmaraton osiągając niesamowity wynik 1,43,41. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wielu osobom może się wydawać, że bieganie to nic trudnego i każdy może ten rodzaj sportu uprawiać. Przecież biegać każdy może…Tak to prawda. Lecz mamy różne formy biegu, do których niestety bez specjalnego przygotowania fizycznego i psychicznego podejść nie można.

Takimi biegami z pewnością są biegi długodystansowe, jak półmaratony czy maratony. W miniony weekend nasz policjant mł. asp. Michał Nowak wspiął się na wyżyny swoich możliwości i ukończył Ślężański Półmaraton w Sobótce z rewelacyjnym czasem 1,43,41 zajmując wśród policjantów 41 miejsce. Należy tutaj podkreślić, że łącznie w zawodach udział wzięło ponad 3700 uczestników.

Serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

(Visited 213 times, 1 visits today)

Leave a Reply