Niezwykły „CYRK PRZYJECHAŁ” do Nowego Tomyśla [ZDJĘCIA, FILM]

Stowarzyszenie Zostań Gwiazdą Kabaretu jest inicjatorem budowy pomnika Bohdana Smolenia w Poznaniu i organizatorem zbiórki pieniędzy na ten cel. Jedną z inicjatyw jest cykl spektakli charytatywnych pn: „Cyrk przyjechał”, z których dochód przeznaczony jest na rzecz budowy pomnika. W lutym 2020 r. odbędą się 3 spektakle, w marcu 1.

14 lutego godzina 20:00, Scena Wspólna w Poznaniu ,
15 lutego godzina 18:00, Nowotomyski Ośrodek Kultury (Nowy Tomyśl),
16 lutego godzina 19:30, Centrum Kultury w Przeźmierowie https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na–cyrk-przyjechal-komedia-muzyczna-57345?id=284126
27 marca godzina 19:00, Centrum Kultury i Biblioteka w Opalenicy.


Spektakl „Cyrk przyjechał” – to komedia muzyczna z lekką nutką dekadencji, z udziałem Kolombiny, Arlekina, Klauna, Charliego Chaplina, zespołu tanecznego „Nogi Roztańczone”, Garderobianego i Pianisty. Rozmowy w aktorskiej garderobie to kwintesencja rzeczywistości, w której żyjemy. Jej paradoksów i absurdów. Wszystko przeplatane muzyką i wpadającymi w ucho piosenkami. Seks, polityka i śmierć. „RĘKA, NOGA, MÓZG NA ŚCIANIE”. W rolach głównych występują Marcin Samolczyk, Klub Szyderców BIS – Dominika Dobrosielska, Krzysztof Dziuba, Przemysław Mazurek; Piotr Wiza oraz Overdue Girls. Scenariusz i reżyseria Krzysztof Deszczyński.

Fot. Maciej Kasprzak / Wielkopolskamagazyn.pl 

(Visited 974 times, 1 visits today)

Leave a Reply