Nie wytrzymał presji i sam się zgłosił na komisariat. Złodziej skarbony z lecznicy zwierząt zidentyfikowany

Nie wytrzymał presji i sam się zgłosił na komisariat. Po publikacji nagrania z monitoringu sprawca kradzieży skarbonki z datkami na ratowanie zwierząt przyznał się. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

Policjanci z komisariatu Poznań Północ opublikowali nagranie z kamery monitoringu zainstalowanej w lecznicy zwierząt.


Na nagraniu było widać mężczyznę, który wykorzystując nieuwagę personelu ukradł skarbonę, w której były datki na ratowanie zwierząt. Funkcjonariusze wytypowali podejrzanego i odwiedzili jego dom ale nie zastali go na miejscu. Sprawca nie wytrzymał presji i sam się zgłosił na komisariat. Do wszystkiego się przyznał. Grozi mu teraz do pięciu lat więzienia.

Przypomnijmy treść komunikatu opublikowanego 7 listopada:  Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży skarbonki z zawartością pieniędzy, w kwocie ponad tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 26 października br. W tym czasie, do izby weterynaryjnej przyszedł mężczyzna, który wykorzystując moment nieuwagi pracownika tego zakładu z lady poczekalni zabrał pojemnik z pieniędzmi. Jak się okazało, były to dobroczynne środki, przekazywane przez klientów kliniki na szczytne cele – pomocy zwierzętom.


(Visited 302 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz