Nastolatek pod wpływem alkoholu doprowadził do kolizji drogowej

Sąd Rodzinny i Nieletnich w Ostrzeszowie zdecyduje o dalszym losie 15-latka, który kierując motorowerem w stanie po użyciu alkoholu doprowadził do kolizji drogowej w rejonie skrzyżowania o ruchu okrężnym.

Po godzinie 20:00 (15.02.2019r.) dyżurny Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Ostrzeszowie przy ul. Powstańców Wielkopolskich na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym.

Na miejscu patrol Policji ustalił, że sprawcą zdarzenia był 15-letni mieszkaniec Ostrzeszowa kierujący motorowerem marki derbii. Nastolatek jadąc wraz z 15-letni pasażerem, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z samochodem marki opel agilla, którym kierowała 21-letnia mieszkanka powiatu kaliskiego. W wyniku kolizji nastoletni sprawca doznał obrażeń ciała i został hospitalizowany w Szpitalu w Ostrowie Wlkp. Ponadto okazało się, że 15-latek kierował jednośladem w stanie po użyciu alkoholu.

Ostrzeszowscy policjanci o zaistniałym zdarzeniu poinformują Sąd Rodzinny i Nieletnich, który zdecyduje o dalszym losie nastolatka.

(Visited 266 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz