NARKOTYKI UKRYWAŁ W SASZETCE

Policjanci z wieleńskiego komisariatu zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli osobistej mundurowi znaleźli przy nim amfetaminę oraz tabletki ecstasy.


Za taki czyn grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

Do zatrzymania mieszkańca gminy Wieleń doszło w sobotę po godzinie 17:00 w Dzierżąźnie Wielkim. Podczas legitymowania 27-latek zachowywał się dość nerwowo. Funkcjonariusze postanowili sprawdzić powód jego reakcji. Jak się okazało, intuicja nie zawiodła mundurowych. W trakcie kontroli osobistej ujawnili schowane w przypiętej do paska saszetce, dwa woreczki strunowe z białym i różowym proszkiem oraz 39 tabletek. Policjanci zabezpieczyli i zbadali znalezione przy mężczyźnie substancje. Okazało się, że to amfetamina i tabletki ecstasy.

27-latek po przewiezieniu do wieleńskiego komisariatu usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia. Chce dobrowolnie poddać się karze. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu do 3 lat więzienia.

Karolina Górzna-Kustra

Zobacz również … 

(Visited 1 232 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz