Moc Grudniowych Atrakcji w Galerii Malta

Moc Grudniowych Atrakcji w Galerii Malta

Tych, którzy chcą na chwilę oderwać się od przygotowań do świąt, pobyć razem i zabawić się w cieple zapraszamy do Galerii Malta w Poznaniu.


Tylko w grudniu czeka na Was mnóstwo świątecznych atrakcji dla dzieci i dorosłych w doborowym towarzystwie i niepowtarzalnej scenerii.

W trzykondygnacyjnym Centrum Handlowym Malta zrobisz nie tylko zakupy. Znajdziesz tutaj liczne propozycje na spędzenie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi, zjesz coś dobrego i wypijesz gorący napój. Miejsce na aktywny wypoczynek i relaks wprost idealne!

Poznaj moc wydarzeń w Galerii Malta jakie czekają na Ciebie w ciągu najbliższych dni.


Wydarzenie, na które zapraszamy najmłodszych i starsze dzieci odbędzie się w piątek od 17:00 do 19:00 na pierwszym piętrze na przeciwko sklepu DUKA. Uczestnicy warsztatów z książką poznają wiele ciekawych historii znanych postaci bajkowych oraz będą mogli aktywnie brać udział w kreatywnych warsztatach pod okiem doświadczonego animatora, który zadba o miłą atmosferę i dobrą zabawę w trakcie całego spotkania.

Każdy członek Bajkowego Kącika Czytelniczego otrzyma specjalną Kartę Czytelnika, w której na każdym spotkaniu będzie przybijana pieczątka. Na uczestnika, który uzbiera 10 pól czeka nagroda książkowa!

Na rodziców, którzy czynnie angażują się w projekt również czeka miła niespodzianka – szczegóły można poznać podczas warsztatów!

Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/693856190968531/

Spotkanie ze Świętym Mikołajem 

Codziennie od 1 do 23 grudnia w godzinach od 11:00 do 19:00 tuż przy fontannie na poziomie 0 możesz odwiedzić Świętego Mikołaja i jego towarzyszkę Śnieżynkę. W swoim magicznym domku, pięknie udekorowanym świątecznymi ozdobami dzieci i dorośli mogą porozmawiać z nim o swoich najskrytszych marzeniach, planach i prezentach.

Poczuj magię nadchodzących świąt i wybierz się na spotkanie ze świętym. Które dziecko nie chce usiąść na kolanach Mikołaja, uścisnąć jego dłoni lub pociągnąć go za brodę? Radość na twarzy dziecka gwarantowana!

Na zakończenie spotkania każdy może zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, do którego na pewno będzie wracać wspomnieniami…

Sprawdź szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1912433285491399/

Warsztaty zdobienia pierników – 15 grudnia 2018 

Już w najbliższą sobotę tj. 15 grudnia w godzinach od 11:00 do 19:00 zapraszamy dzieci w każdym wieku na warsztaty zdobienia pierniczków. Ciasteczka w świątecznych kształtach będą pieczone na miejscu. Uczestnicy będa mogli udekorować je w dowlny sposób – na stołach do dyspozycji będą kolorowe posypki, lukry i masy cukrowe. Pierniczki będziecie mogli od razu zjeść lub zabrać do domu i udekorować nimi choinkę.

Dołącz do świątecznych warsztatów na facebooku: https://www.facebook.com/events/360998317808134/

Urodziny Rybki MiniMini – 15 grudnia 2018


Przyjdź na spotkanie z ulubioną animowaną bohaterką Rybką MiniMini już w najbliższą sobotę o godzinie 11:00 aby uroczyście świętować z nią jej urodziny. W tym ważnym dniu będziecie mogli wspólnie zaśpiewać solenizantce tradycyjne sto lat oraz poznać jej tradycje urodzinowe.

Najmłodsi i starszi widzowie będa mogli porozmawiać z ulubioną animowaną postacią o wszystkim – swoich marzeniach i prezentach a także zobaczyć pełną kolekcję kapeluszy bohaterki. Na uroczystym spotkaniu będziecie mogli nauczyć się piosenek i prostych układów tanecznych. Dodatkowo rybka w ciekawy i prosty sposób przedstawi jak rozróżniać figury geometryczne.

Goście imprezy urodzinowej będą mogli wpływać na to co dzieje się na ekranie, porozmawiać z rybką oraz tańczyć i śpiewać wspólnie z solenizantką. Dobra zabawa i niesamowite wrażenia gwarantowane!

Bilety na spektakl, możesz kupić w kasach Multikina lub na stronie:

https://multikino.pl/wydarzenia/dzieci/kinomagica-przygody-rybki-minimini

Świąteczna Bimba – 16 grudnia 2018


Już w najbliższą niedzielę tj 16 grudnia w godzinach od 12:00 do 18:00 na poznańskie drogi ponownie wyjedzie Świąteczna Bimba roziskrzona setkami światełek i ozdobiona świątecznymi dekoracjami. Poczuj magię nadchodzących świąt i wspólnie z innymi przeżyj niesamowitą przygodę w doborowym towarzystwie.

Tramwajem będzie sterował Gwiazdor w czerwonym stroju, zielony gwiazdor umili pobytu uczestników na pokładzie. Dla podróżników przygotowane zostały różne quizy i konkursy – wszyscy którzy prawidłowo odpowiedzą na pytania dotyczące tradycji Świąt Bożego Narodzenia otrzymają jedną z nagród sponsorowanych przez znane marki m.in. Galeria Malta, Orange, Cukiernia Jagódka, Primavika, Meloradio, Wrotkarnia Wywrotka Poznań i wielu innych.

W tym dniu na pokładzie Świątecznej Bimby swoją obecnością zaszczycą kolędnicy w kolorowych strojach z instrumentami z Zespołu Tańca Ludowego Poznań “AWF”. Niech donośny głos wspólnie śpiewanych kolęd rozniesie się wszędzie i przygotuje każdego do wspólnego świętowania!

Zabierz rodzinę, znajomych lub przyjaciół i przeżyjcie wspólnie niesamowitą frajdę!

Dołącz do wydarzenia na facebooku:

https://www.facebook.com/events/379617462580273/

Trening Be Fit Mom – 18 grudnia 2018


Dołącz do aktywnych mam z wózkiem i trenuj w każdy wtorek z Olgą Lipczyńską. Najbliższe spotkanie odbędzie się 18 grudnia w godzinach od 11:00 do 12:00. Zajęcia są bezpłatne i rozpoczynają się zbiórką przed wejściem do Galerii Malta od strony SUPER-PHARM Poland, a kończą gratisowym napojem w lokalu Słodkie Historie. W przypadku niekorzystnych warunków zajęcia przenoszą się do galerii.

Zaprezentowane ćwiczenia ogólnorozwojowe i ich metody możesz swobodnie wykonywać podczas spacerów z wózkiem. Każda Fit Mama po zakończonym treningu otrzymuje 1 naklejkę. Po uzyskaniu 10 znaczków kartę będzie można wymienić na kartę podarunkową Galerii Malta o wartości 50 zł.

Jeśli przyprowadzisz na zajęcia jedną lub więcej uczestniczek dodatkowo otrzymujesz 2 naklejki. Dla stałych posiadaczek karty Be Fit Mom czeka mnóstwo rabatów.

Szczegółowa lista znajduje się na: https://galeriamalta.pl/dolacz-do-aktywnych-mam-i-trenuj-z-olga-lipczynska

Dołącz do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/262540797731290/

Akcja świąteczny kubek 

Chcesz zdobyć świąteczny kubek bożonarodzeniowy w jednym z 3 świątecznych wzorów? To proste! Wystarczy, że zrobisz zakupy za min. 100 zł i płatność będzie udokumentowana na jednym paragonie. Jeśli spełnisz wszystkie warunki zapraszamy w dniach 15-16 grudnia w godzinach od 11:00 do 19:00 po odbiór świątecznego kubka na stanowisku akcji – poziom 0.

Zrób sobie prezent lub podaruj drobny upominek w te święta najbliższym!

Jarmark Bożonarodzeniowy


W każdy dzień od 1 do 23 grudnia w godzinach otwarcia galerii zapraszamy na specjalnie przygotowany jarmark bożonarodzeniowy. W drewnianych domkach zdobionych świątecznymi dekoracjami będziecie mogli kupić lokalne przetwory oraz własnoręcznie robione ozdoby świąteczne.

Tego nie możesz przegapić!Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.(Visited 39 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz