Młody kierowca stracił prawo jazdy za nieodpowiedzialne zachowanie na drodze

Policjanci ostrowskiej drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym. Tym razem dokument stracił 23-latek, który pędził w terenie zabudowanym ponad 100km/h.


Pamiętajmy, że nadmierna prędkością w połączeniu z panującą aktualnie zmienną aurą, mogą przyczynić się do poważnych w skutkach zdarzeń drogowych. Apelujemy o rozsądek za kierownicą!

Pora jesienno – zimowa, krótkie szare dni, mgliste poranki i wieczory, niskie temperatury i opady atmosferyczne to warunki niesprzyjające wszystkim uczestnikom ruchu drogowego. Przy tak niekorzystnej aurze należy zachować szczególną ostrożność. Niestety jednak i w takich warunkach atmosferycznych funkcjonariusze pełniący służbę na drodze cały czas ujawniają osoby, które w sposób rażący łamią przepisy i nakazane ograniczenia.

Wczoraj, 6 lutego około godziny 11:40 policjanci ostrowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej mężczyznę kierującego samochodem m-ki Alfa Romeo, który w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 55km/h.

23-letniemu mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Mężczyzna został też ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują do wszystkich kierujących o jazdę zgodną z przepisami i dostosowywanie prędkości do warunków panujących na drodze.

(Visited 209 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz