Lśniący uśmiech wart 5 lat odsiadki

Nawet do 5 lat więzienia grozi kobiecie, która postanowiła zadbać o zdrowy uśmiech. 19 lutego, mieszkanka Jarocina skradła w jednym z marketów elektryczne szczoteczki do zębów. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to 799 zł.
19 lutego b. r. pracownik ochrony jednego z jarocińskich marketów zauważył, jak jedna z klientek chowa coś do swojej torebki. Mężczyzna zwrócił uwagę na to, że po schowaniu towaru kobieta udała się w kierunku kas, po czym ominąwszy je wyszła nie uiszczając opłaty za zabrany towar. Chwilę później kobieta została ujęta przez ochroniarza, który o zdarzeniu poinformował policję.

Jak ustalili na miejscu funkcjonariusze, kobieta z półki zabrała dla siebie i rodziny cztery szczoteczki elektryczne o wartości 799 zł. Mundurowi odebrali sprawczyni kradzieży jej fanty i przekazali personelowi sklepu. Kobieta, 37-letnia mieszkanka Jarocina trafiła natomiast do miejscowej komendy.

Tam śledczy przedstawili 37-latce zarzut kradzieży mienia, za które to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności na okres do lat 5. Kobieta przyznała się do zarzucanego jej czynu. O jej dalszym losie zadecyduje sąd w Jarocinie.

(Visited 571 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz