Lampart Detektywi w sprawie wielu pytań dotyczących zagadkowej śmierci Magdaleny Żuk po emisji reportażu w TVP Info

Lampart Detektywi:

Szanowni Państwo,

Pragniemy odnieść się do wielu pytań, które dostajemy od internautów zarówno w oparciu o reportaż wyemitowany w dniu 06.06.2017 w telewizji TVP Info, jak i w oparciu o przypuszczenia, że ,,nie zajmujemy się już sprawą Magdaleny, stąd oświadczenia bezpośrednio związane z tą sprawą ucichły z naszej strony’’. 


dpowiadając więc na najczęściej zadawane pytanie – jak najbardziej, w dalszym ciągu zajmujemy się sprawą Magdaleny. Od dnia 05.06.2017 roku trwały prace nad ponowną próbą nawiązania kontaktu z rodzicami Magdy, ponieważ uważaliśmy, że współpraca na tym polu jest brakującym dopełnieniem obrazu sytuacji, zwłaszcza dlatego, że na tą chwilę wszystkie materiały jakie posiadamy (zarówno te przekazane już Prokuraturze Krajowej i CBŚP oraz te w dalszym ciągu gromadzone celem przekazania ich na najbliższym zaplanowanym spotkaniu z Prokuraturą) podtrzymują naszą tezę.

Niestety jednak, dnia 07.06.2017 jedna z sióstr, z którą nawiązaliśmy bezpośredni kontakt – po poinformowaniu jej o materiałach jakie posiadamy i które chcemy skonsultować z rodzicami, gdzie zaprosiliśmy do naszego biura centralnego całą rodzinę w towarzystwie uzbrojonej ochrony i pełnej eskorty w obie strony do ich całkowitej dyspozycji – odmówiła nam współpracy, reagując bardzo nerwowo.

Pomimo faktu, iż jesteśmy zaniepokojeni postawą reprezentowaną przez naszą rozmówczynię, szanujemy stanowisko rodziny, stąd kolejne próby kontaktu nie będą przez nas inicjowane, aby nie nabrały one uporczywego charakteru.

Kontynuujemy więc pracę wraz z anonimowymi informatorami, którzy w dużej części należą do grona przyjaciół i znajomych nie tylko Magdaleny, ale również jej sióstr. Spływające od nich komunikaty w sposób jednoznaczny tłumaczą owe nastawienie sióstr zmarłej do prowadzonych przez nas działań, wskazując szczegółowo jego przyczyny. Kolejne natomiast wątki pojawiające się tej sprawie nie są już wielokierunkowe, a bardzo spójne i pasujące do tezy, jaką przedstawialiśmy już w fazie początkowej.

Dodatkowo informujemy wszystkich internautów, iż jedynym wiarygodnym źródłem odnośnie naszego stanowiska w sprawie śmierci Magdaleny Ż. są oświadczenia publikowane na niniejszej stronie. Za wszelkie inne źródła nie ponosimy odpowiedzialności i nie będziemy się do nich odnosić. Prosimy o śledzenie naszych komunikatów na bieżąco.
Biuro Lampart Group SA
(Visited 5 956 times, 1 visits today)

Leave a Reply