KRYMINALNI ZABEZPIECZYLI PONAD PÓŁ KG NARKOTYKÓW I ZATRZYMALI TRZECH DILERÓW

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali trzech dilerów narkotyków.


Funkcjonariusze podczas realizacji zabezpieczyli łącznie ponad pół kg narkotyków w postaci marihuany, amfetaminy i tabletek ekstazy. Zatrzymanym mężczyznom w wieku od 22 do 29 grozi odpowiednio do 3 i 10 lat więzienia.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy na podstawie analizy zebranych materiałów ustalili mężczyzn, którzy prowadzą nielegalny biznes na terenie Piły i mogą być w posiadaniu znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. W związku z tym policjanci przystąpili do dalszych działań.

Funkcjonariusze na przełomie listopada i grudnia br. przeprowadzili trzy realizacje, podczas których zabezpieczyli łącznie ponad pół kg narkotyków w postaci amfetaminy, marihuany i tabletek ekstazy. Nielegalny towar zapakowany był w różnego rodzaju pudełka, słoiki oraz worki i ukryty najczęściej w szafkach.

Zatrzymani to mieszkańcy Piły i gminy Szydłowo w wieku od 22 do 29 lat. Teraz za popełnione przestępstwa grozi im odpowiednio kara od 3 do 10 lat więzienia.
(Visited 396 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz