Koniec lata z Targowiskami Poznańskimi

W najbliższy weekend odbędą się ostatnie wydarzenia z cyklu ” A na targowiskach dzieje się… oj dzieje…”. Na poznaniaków będą czekać atrakcje na placu Wielkopolskim oraz Bernardyńskim.


Weekend na poznańskich targowiskach zapowiada się interesująco. W sobotę, 9 września w godzinach 9:00-12:00 na placu Wielkopolskim odbędzie się pokaz rzemieślniczy z udziałem modystek. Zainteresowani będą mogli poznać bliżej zawód fachowców od kapeluszy, czapek, kaszkietów, meloników oraz innych fantazyjnych nakryć głowy. W trakcie wydarzenia będzie można podejrzeć ich warsztat pracy, dowiedzieć się, w jaki sposób powstają przedmioty, a także poznać inne ciekawostki związane z tą profesją. 

Tego dnia na placu Bernardyńskim znajdzie się również coś dla miłośników słodyczy. Zainteresowani będą mogli odwiedzić strefę z usługami gastronomicznymi od 10:00 do 13:00. W tych godzinach czekać będzie na nich słodka niespodzianka..

W niedzielę 10 września na placu Wielkopolskim odbędzie się „powakacyjny sąsiedzki kiermasz wymiany odzieży dziecięcej i drobnego sprzętu dziecięcego”. Zainteresowani będą mogli wymienić się używanymi ubraniami oraz artykułami dziecięcymi, książkami i zabawkami dla dzieci. Aby wziąć udział w kiermaszu, należy wypełnić zgłoszenie. Szczegóły na stronie poznan.pl

MG/poznan.pl/

(Visited 58 times, 1 visits today)

Leave a Reply