KOMUNIKAT – Zmiany w organizacji ruchu w czasie wizyty Prezydenta RP

We wtorek – 19 marca – w związku z wizytą Prezydenta RP w Wolsztynie wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu na trasie przejazdu kolumny rządowej oraz w miejscu organizacji spotkania z mieszkańcami powiatu wolsztyńskiego. W newralgicznych miejscach ruchem kierować będą policjanci WRD. Z ruchu wyłączone będą w części ulice Sienkiewicza i Marcinkowskiego w Wolsztynie oraz w całości parking przy Miejskiej Sali Sportowej Świtezianka.W związku z wizytą Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zamknięty zostanie parking zlokalizowany przy MSS Świtezianka. Parkowanie niemożliwe będzie również na ul. Marcinkowskiego na odcinku od ul. Sienkiewicza do wysokości wyjazdu z parkingu. Częściowo zamknięta dla ruchu kołowego zostanie ul. Sienkiewicza, na którą nie będzie można wjechać od strony Alei Niepodległości (wiadukt).

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego będą pilotować przejazd kolumny prezydenckiej, a także kierować ruchem na w obrębie skrzyżowań z ulicami przecinającymi trasę przejazdu.

Uczestnicy ruchu zobowiązani są do bezwzględnego stosowania się do wydawanych przez funkcjonariuszy poleceń, które zgodnie z hierarchią ważności na drodze mają pierwszeństwo przed sygnałami świetlnymi, oraz znakami i normami drogowymi.

wolsztyn.policja.gov.pl

(Visited 320 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz