Kolejny tragiczny wypadek!

W dniu 17 października 2021 roku o godzinie 19:56 dyżurny Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego w Pile przyjął zgłoszenie z Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Poznaniu o wypadku samochodu osobowego, który uderzył w drzewo na drodze pomiędzy miejscowościami Dębno a Ferdynandowo, poszkodowane są dwie osoby.

KAROLINA PILARCZYK Królowa Driftu Wsiadający po alkoholu do samochodu są zabójcami! Żadnej litości

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży pożarnej stwierdzono, że samochód osobowy zjechał z drogi i uderzył w drzewo, jedna z osób poszkodowanych, przytomna, znajduje się obok pojazdu a druga, nieprzytomna, znajduje się nadal w pojeździe.


Działania straży pożarnej w pierwszej kolejności polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osobie przytomnej oraz ewakuacji z pojazdu i udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osoby nieprzytomnej. Poszkodowani zostali przekazani przybyłemu na miejsce zdarzenia Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który stwierdził zgon jednej z nich, druga została przewieziona do szpitala.

W działaniach trwających  sześć i pół godziny udział brały dwa zastępy OSP KSRG z Łobżenicy, zastęp z JRG 2 w Pile, Grupa Operacyjna KP PSP w Pile, zastęp z JRG Nakło nad Notecią, zastęp z OSP KSRG Witosław, Policja, Państwowe Ratownictwo Medyczne, Prokurator oraz pomoc drogowa.

Opracowanie oraz zdjęcia: asp. Dominik Wróbel – Kowalski

(Visited 1 147 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz