Kolejny rekord WOŚP w Nowym Tomyślu !!! [ZDJĘCIA, FILM]

Nowotomyski Ośrodek Kultury :

Jesteście taaacy WIELCY!!!!❤️❤️❤️❤️❤️ 
Mamy rekord!!!!! 75.282,01 złotych i 531 euro!!!
Z samej licytacji ponad 28. 000 zł!!!?????
A do tego!!! Prace z konkursu fotograficznego Portret Prawdziwy, które jak co roku są licytowane przez WOŚP uzyskały kwoty prawie 3. 000 euro w Oslo i Berlinie i ponad 3 tysiące w Warszawie, a licytacje prac jeszcze trwają!!! 

To jest po prostu…AMAZING!!!!????? Podziękowania należą się każdemu, który wsparł wczoraj WOŚP w Nowym Tomyślu. 
Wolontariusze! W deszczu, podczas niedzieli niehandlowej zbierali dzielnie! Przedmioty podarowane na WOŚP! A co, za tym idzie, a właściwie kto….licytujący! Wczorajsza licytacja była czymś magicznym, sami wiecie! ????? Występujący na scenie! Zapełniony hol przez kreatywnych ludzi! Grochówka! Kanapeczki! Wypieki! Gorąca herbata dla wolontariuszy w terenie! Każdy kto wczoraj łączył się z WOŚP-em oraz włączył w tę akcję WIELKIE DZIĘKI!!!? 
Ta wielka nasza radość jest niestety przyćmiona strasznie, przykrym wydarzeniem, jestem pewna, że cała społeczność nowotomyska jest z Panem Prezydentem Gdańska! Na koniec chciałam jeszcze pogratulować innym okolicznym Sztabom za pobicie swoich rekordów!✌️I bardzo podziękować wszystkim pracownikom NOK-u za ich pracę i niezniszczalną siłę na czele z Panią Dyrektor, która dała mi szansę bycia Szefem Sztabu? SIEMA!!! ?
 

 

 (Visited 137 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz