Kolejni zatrzymani z narkotykami

W niedzielę 13 października policjanci z Margonina zatrzymali dwóch mężczyzn. Znaleziono przy nich narkotyki. Nie jest także wykluczone, że kierowca prowadził samochód pod wpływem substancji zabronionej. Za wejście w konflikt z prawem grozi im kilka lat więzienia.


Do zatrzymania doszło w Lipiej Górze. Policjanci podczas pełnienia służby patrolowej napotkali siedzących w pojeździe w środku nocy dwóch mężczyzn. Postanowili więc to sprawdzić. Nerwowe zachowanie kierowcy i pasażera wzbudziło podejrzenia mundurowych. Okazało się, że słusznie. Przy 28-letnim kierowcy znaleziono porcję amfetaminy. Ponadto badanie narkotestem dało wynik pozytywny na obecność substancji zabronionej w organizmie. Pasażer także nie pozostał bez winy. Miał przy sobie kilka tabletek ecstazy oraz marihuanę. W jego mieszkaniu znaleziono kolejną porcję narkotyku. Obaj zostali zatrzymani i przewiezieni do siedziby chodzieskiej Policji, gdzie usłyszeli zarzuty.

27-latek usłyszał zarzut posiadania i udzielenia substancji zabronionych, zaś kierowca tytułem posiadania amfetaminy. Śledczy czekają jeszcze na wyniki badań krwi mężczyzny. Może się okazać, że będzie miał uzupełniony zarzut o kierowanie pojazdem pod wpływem substancji psychotropowej.

Obu mężczyznom za wejście w konflikt z prawem grozi surowa kara.

Zobacz również …

 

(Visited 5 943 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz