Kierowca był pijany, miał narkotyki. Policyjny pościg ulicami powiatu.

31-letniego mieszkańca gminy Rychtal zatrzymali po pościgu funkcjonariusze z bralińskiego posterunku. Kierowca Peugeota był pijany i miał przy sobie narkotyki.


W nocy z niedzieli na poniedziałek 17 grudnia około godziny 1:30 policjanci z Posterunku Policji w Bralinie próbowali zatrzymać do kontroli Peugeota, którego kierowca 31-letni mieszkaniec naszego powiatu nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe dawane przez policyjny radiowóz i uciekał drogami naszego powiatu. W Szklarce Mielęckiej, podczas ucieczki stracił panowanie nad swoim pojazdem i wjechał do rowu. Policjanci natychmiast obezwładnili mężczyznę. Powód jego ucieczki jak się okazało był oczywisty, badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko półtora promila alkoholu. Policjanci znaleźli przy nim także narkotyki.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszy on zarzuty: niezatrzymania się do kontroli, kierowania w stanie nietrzeźwości jak również posiadania narkotyków. Za ostatnie przestępstwo mężczyzna był już wielokrotnie notowany. Teraz może grozić mu kara do 3 lat więzienia.

(Visited 557 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz