II Plenerowa Impreza Charytatywna w Niegolewie

W sobotę, 15 lipca w Niegolewie odbyła się II Plenerowa Impreza Charytatywna. Organizatorami wydarzenia byli członkowie fundacji Dar Szpiku, w której działa mieszkanka tej wsi Natalia Kaczmarek – inicjatorka wydarzenia.


Atrakcji nie brakowało, przez co frekwencja na imprezie była imponująca.
Dzieci mogły skorzystać z malowania twarzy, przejechać się bryczką lub motocyklem czy skosztować darmowej waty cukrowej. Czekały na nie również dmuchane zamki, trampoliny oraz klauni ze słodkim poczęstunkiem i stoiska gastronomiczne.
Na scenie wystąpił discopolowy zespół DEJW, przywitany gorącym aplauzem publiczności. Podczas koncertu można było zlicytować koszulkę i płyty z autografami członków zespołu. Prowadzono również inne licytacje, czy loterię fantową, a cały dochód ze sprzedaży był przeznaczony na cele charytatywne. Nie zabrakło również występów najmłodszych.
Uczestnicy chętnie brali udział w energetycznej zumbie oraz wysłuchali występu zespołów Country Zenit i Mix Dance wprowadzając zgromadzonych w biesiadny klimat. Impreza zakończyła się zabawa taneczną.
Oprócz wsparcia wielu sponsorów i ludzi dobrej woli w inicjatywę zaangażowały się również samorządy zarówno gminy Opalenica jak i powiatu nowotomyskiego. Podczas wydarzenia starostę nowotomyskiego Ireneusza Kozeckiego reprezentowała przewodnicząca Rady Powiatu Nowotomyskiego Maria Galas, która na ręce inicjatorki tego przedsięwzięcia Natalii Kaczmarek złożyła serdeczne podziękowania i gratulacje.
 Źródło : powiatnowotomyski.pl
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Czytaj również …(Visited 158 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz