Idą po więcej. Nowy design i powierzchnie w Starym Browarze.

Wraz z końcem roku, w Starym Browarze szykuje się kilka zmian. Wszystko po to, aby dotrzeć do większej ilości klientów. Swoje lokalizacje na większe zamienią Ania Kruk, Guess i Niumi, a L’avenoir, który gościł tu ostatnio jako stoisko pop-up, otworzy swój stały salon.


Wszystkie marki, które zmieniają swoje lokalizacje, od lat związane są ze Starym Browarem. Ania Kruk i Niumi rozwijały się tutaj od samego początku i w dalszym ciągu zyskują kolejnych klientów, wzbudzając ich zaufanie jakością produktów, relacyjnym serwisem i wyjątkowym designem. Sprawia to, że mają zapotrzebowanie na większe lokale, odpowiednie dla szerszego asortymentu. Nowe butiki to najnowsze koncepty pełne ciekawych rozwiązań, starannie przygotowane pod okiem twórców marek i architektów, śledzących uważnie trendy w budowaniu user experience, kluczowego dziś w zakupach off-line.

Już 4 grudnia odbędzie się oficjalne otwarcie biżuteryjnego salonu Ania Kruk w Pasażu na parterze, połączone z premierą kolekcji Ariel z naturalnymi perłami. Lokal zajmie powierzchnię prawie 55 m2, będzie miał zupełnie inny design niż poprzedni salon w skrzydle Atrium.

Po całkowitej metamorfozie, już w grudniu otworzy się także Guess. Warto podkreślić, że marka otwiera swój salon w zupełnie nowej odsłonie, na dwa razy większej niż dotychczas powierzchni ponad 250 m2.

Związana ze Starym Browarem od początku swojego istnienia marka Niumi, działająca najpierw jako pop-up, następnie pocket butik na Dziedzińcu, przenosi się do większego lokalu o powierzchni 42m2 na parterze Atrium. Założony w 2013 roku przez Dorotę Cieszyńską i Joannę Łupicką brand ma już swój charakterystyczny styl. Kieruje swoją ofertę do pewnych siebie i nowoczesnych kobiet, nie bojących się zwracać na siebie uwagi.

Do grona stałych najemców dołącza także marka L’avenoir, która do tej pory funkcjonowała w przestrzeniach Starego Browaru w formie standu. Bajkowe sukienki uwielbiane przez stylowe kobiety będą dostępne w butiku, w którym do tej pory znajdował się sklep Niumi.
(Visited 77 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz