Grill integracyjny

Piękna jesienna pogoda stała  się doskonałym pretekstem do integracyjnego grilla w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. Młodzież, która od września rozpoczęła naukę w placówce miała dzięki temu okazję poznać swoich nowych kolegów, którzy dołączyli do nich w  tym   roku szkolnym.


W menu nie zabrakło oczywiście gwiazdy każdego grilla-  kiełbasy z ketchupem i musztardą, były też sałatki i skrzydełka z rusztu. Z kolei dla amatorów słodyczy przygotowano placki z owocami jesieni, które można było popijać aromatyczną kawą.

– Podobnie, jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku szkolnym dołączyło do nas wielu nowych uczniów, dlatego zawsze staramy się, aby młodzież miała okazję  lepiej się poznać. Girill to było najlepsze rozwiązanie, bowiem po zajęciach szkolnych można było zgromadzić wszystkich w jednym miejscu. W ciągu tygodnia uczniowie mają szereg zajęć związanych z nauką i trudno jest zorganizować wspólne spotkanie.-wyjaśnia Sylwia Kordylas, zastępca dyrektora Centrum.

W spotkaniu przy grillu uczestniczyła też kadra Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, która na co dzień ma kontakt z podopiecznymi

(Visited 21 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz