Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w Ostrowie Wielkopolskim!

Festiwal Smaków Food Trucków po raz pierwszy w Ostrowie Wielkopolskim!

W dniach 21 i 22 października na parkingu przy Galerii Ostrovia ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski.Zaserwują one dania inspirowane smakami i kulturami różnych regionów, krajów i kontynentów.

Tradycja mobilnych restauracji narodziła się w USA, ale obecnie znana jest już na całym świecie. Dania w food truckach przygotowywane są ze świeżych, starannie dobranych składników, zgodnie z ideą „slow foodu”.

Każdy food truck wyróżnia się oryginalnym pomysłem i często zaskakującymi smakami. Do Ostrowa przyjedzie około 20 restauracji na kółkach. Uczestnicy będą mogli posmakować azjatyckich pierożków, belgijskich frytek, soczystych burgerów, meksykańskiej chimichangi, francuskich naleśników, nowojorskiego pastrami i wiele więcej. Nie zabraknie również deserów, w tym zakręconych gofrów czy też amerykańskich donutów.

Festiwal Smaków Food Trucków to również świetna okazja do spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Organizatorzy Festiwalu zapewnią gościom miejsce do konsumpcji oraz muzykę. Na wypadek niepogody na terenie wydarzenia stanie duży namiot, w którym będzie można schronić się przed wiatrem i deszczem, aby na spokojnie móc rozkoszować się wybranymi daniami i dobrym towarzystwem.

Informacje na temat Festiwalu Smaków Food Trucków można na bieżąco śledzić na  fanpage’u:

facebook.com/Festiwalu Smaków Food Truckówevents Pełna lista food trucków pojawi się przed samym wydarzeniem.


WSTĘP BEZPŁATNY!

DATA: 21-22 października 2017

GODZINA: sobota 12:00 – 21:00, niedziela 12:00 – 20:00

MIEJSCE: parking przy Galerii Ostrovia, ul. Kaliska 120.

 

Festiwal Smaków Food Trucków to wydarzenie kulinarne, którego ideą jest promowanie jedzenia wykonanego zgodnie z ideą „slow food”. Festiwal od 3 lat odbywa się w wielu miastach północnej Polski zdobywając rzesze fanów różnorodnych dań serwowanych z restauracji na kółkach.

 

Już teraz planujcie ten październikowy weekend z Festiwalem Smaków Food Trucków.

 

Partnerzy:
Galeria Ostrovia
Browar Amber
Wielkopolskamagazyn.pl
(Visited 212 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz