Enea PTPS Piła: Trzy punkty na koniec roku

Siatkarki Enei PTPS-u Piła w ostatnim meczu w 2017 roku pokonały u siebie BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:0. MVP meczu wybrana została Dorota Wilk. 

Od początku pierwszej partii mecz był bardzo wyrównany jednak inicjatywę w końcu przejęły zawodniczki Jacka Pasińskiego.


Grę w ataku na swoje barki wzięła Dajana Bosković. Dobrze funkcjonował również blok pilanek gdzie przewodziła Jelena Trnić. Zawodniczki z Bielsko-Białej nie były w stanie zatrzymać rozpędzonych siatkarek z Wielkopolski i musiały uznać wyższość rywalek, które wygrały seta do 14.

Drugiego seta lepiej rozpoczęły przyjezdne. Zawodniczki trenera Aleksandresena prowadziły 5:3, głównie za sprawą dobrej gry w ataku. Trener Enei PTPS-u Piła ratował się czasem i zmianami co przyniosło zamierzony efekt. Dobrze prezentowała się Agata Babicz oraz Anna Stencel. Pilanki zdecydowanie przejęły inicjatywę i wygrały seta do 19.

Trzeci set do koncertowa gra siatkarek z Piły, które prowadziły 10:0. Ciężko było znaleść słabszy element w grze podopiecznych Jacka Pasińskiego. Siatkarki BKS-u w żaden sposób nie były wstanie zatrzymać rozpędzonych gospodyń. Pilanki oddały rywalkom w tym secie tylko sześć punktów, a mecz zakończyła atakiem kapitan zespołu, Anita Kwiatkowska.

Enea PTPS Piła – BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:0
(25:14; 25:19; 25:6)

MVP: Dorota Wilk


Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


(Visited 38 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz