Dzień Dziecka z nagrodami 

Dzień Dziecka stał się okazją nie tylko do złożenia życzeń i wręczenia słodkich upominków uczniom pleszewskiego Centrum Kształcenia i Wychowania OHP, ale był też okazją do uhonorowania najlepszych zawodników, którzy brali udział w turniejach sportowych zorganizowanych przez placówkę.


Atrakcyjne nagrody w postaci markowych koszulek, czapek, plecaków i saszetek trafiły w ręce dziewięciu najlepszych uczestników rozgrywek sportowych, które odbyły się w Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie. Otrzymali je za najlepsze wyniki w turnieju strzeleckim, gier online i tenisa stołowego.

 – Staramy się przy każdej okazji zachęcać młodzież do uprawiania sportu. I widzimy, że nasi podopieczni bardzo chętnie biorą udział w rywalizacji. Stąd też pomysł na zorganizowanie trzech turniejów sportowych. Dyscypliny było zróżnicowane, bo chcieliśmy, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. – wyjaśnia Krystian Piasecki, dyrektor Centrum.

Jednak  nagrody dla najlepszych zawodników nie były jedyna okazją do świętowania.

Dzień Dziecka to ważny dzień dla naszej młodzieży, ale i też dla nas. Dlatego każdy z naszych podopiecznych  z okazji swojego święta oprócz życzeń otrzymał słodką niespodziankę. – dodaje Żaneta Pawlak, kierownik internatu o puchar którego toczył się turniej tenisowy.

Z kolei instruktorzy  z Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie włączą się w organizację stoiska Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  podczas  pikniku  z okazji  Dnia Dziecka, który odbędzie się  w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie.

(Visited 21 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz