Dzień Działkowca na ROD „Zielony Zakątek” w Nowym Tomyślu z udziałem gości z Rawicza [ZDJĘCIA, FILM]

Dzień Działkowca 2017 na ROD „Zielony Zakątek” w Nowym Tomyślu z udziałem gości z Rawicza

2 września 2017 r. w Rodzinnym Ogrodzie Działkowym „Zielony Zakątek” w Nowym Tomyślu uroczyście obchodzono Dzień Działkowca 2017 . Po odegraniu hymnu PZD,


prezes ogrodu  Józef Kasprzak powitał zaproszonych gości a w szczególności jedenastoosobową grupę Prezesów z Rodzinnych Ogrodów Działkowych powiatu Rawickiego, którym przewodniczył członek Okręgowego Zarządu PZD w Poznaniu Grzegorz Goździk .
W swoim wystąpieniu prezes nawiązał do tradycji ogrodnictwa działkowego oraz jubileuszu 120 -lecia ruchu ogrodnictwa  działkowego  w Polsce.


Następnie poprosił członka OZ PZD  o wręczenie odznaczeń związkowych następującym działkowcom odznakę srebrną otrzymali Krystyna Cybal, Ireneusz Piechota, Benon Waltrowski, brązową: Urszula Gołuch, Halina Limanowska, Bożena, Walkowiak, Jerzy Papierz, Grzegorz Zaleski, Ryszard Hildebrand. Piękny występ artystyczny Leszka Szaraty upiększył  nasze święto działkowe. Przy ładnej muzyce i dobrym poczęstunku działkowcy i zaproszeni goście bawił się na zabawie, do późnych godzin nocnych. Pogoda i dobry humor uczestników zabawy sprawił, że impreza była udana.

Za pośrednictwem naszej redakcji przekazaliśmy na ręce prezesa ROD „Zielony Zakątek” w Nowym Tomyślu prezenty otrzymane z firmy „Ogródek Dziadunia” z Wąsocza Dolnego.  Zamknięte w słoiczkach smaki lata i jesieni trafiły do działkowców jako nagrody w konkursach.Fot. Nella/Wielkopolskamagazyn.pl
(Visited 456 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz