Dzielnicowy przyjacielem dzieci

W śremskiej Komendzie Policji gościły dzieci ze Szkoły Podstawowej w Bodzyniewie oraz z Publicznego Przedszkola prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Śremie. Oba spotkania organizował i koordynował asp. Michał Nowacki dzielnicowy, który opiekuje się tzw. starą częścią Śremu.


Zarówno dzieci z Bodzyniewa, jak i przedszkolaki opuszczały naszą jednostkę zadowolone i pełne wrażeń. Maluchy wręczyły też swojemu dzielnicowemu symboliczne, pisemne podziękowania.

Zawsze jest nam bardzo miło, kiedy dziecięcy gwar rozlega się na korytarzach Komendy. To znak, że odwiedzili nas najmłodsi mieszkańcy powiatu śremskiego, którzy są zainteresowani naszą służbą.

W październiku tego roku tych odwiedzin było wiele. Między innymi gościli u nas uczniowie klasy II ze Szkoły Podstawowej w Bodzyniewie oraz maluchy z Publicznego Przedszkola prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety w Śremie.

W organizację tych spotkań zaangażował się dzielnicowy asp. Michał Nowacki, któremu pomagali: dzielnicowy asp. Piotr Kutek i  technik kryminalistyki sierż. szt. Dominik Kapała.

Podczas obu spotkań nasi mali goście wiele dowiedzieli się o policyjnym rzemiośle i opuszczali śremską Komendę zadowoleni i pełni wrażeń. A przedszkolaki wręczyły też swojemu dzielnicowemu symboliczne, pisemne podziękowania.

/ Ewa Kasińska /

 

(Visited 328 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz