Dni Pniew 2017 koncert zespołu DŻEM [ZDJĘCIA , FILM]

Od piątku 2 czerwca br. w Pniewach trwa święto miasta. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji a program imprezy został przygotowany tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie .


Na pniewskiej scenie której tło stanowi pałac z połowy XVIII w. należący niegdyś do właściciela miasta  Władysława Szołdrskiego zaprezentowali się nie tylko lokalni artyści .

Pierwszego dnia obchodów święta Pniew na scenie pojawiły się najpierw Inundation i Sweat Beat.

Publiczność jednak niecierpliwie wyglądała gwiazdy, którą tego wieczora był Rafał Brzozowski. Niezwykle sympatyczny wykonawca szczególnie cieszył się powodzeniem wśród przedstawicielek płci pięknej, choć jego przeboje znane i lubiane nucili tego wieczora wszyscy. Noc bawiący się w parku spędzili w rytmach house.

Sobotni wieczór należał do legendy polskiej muzyki , żywej historii krajowego rocka i bluesa . Przed Pniewską publicznością wystąpił , długo oczekiwany w Pniewach , zapowiedziany przez samego burmistrza miasta Jarosława Przewoźnego zespół istniejący od 1973 roku , zespół Dżem.

Wyjątkowo mocna rockowo bluesowa dawka muzycznej energii , blisko dwugodzinny koncert podczas którego bawiły się pokolenia nie tylko pniewskiej publiczności .

Już w sierpniu zespól Dżem  wystąpi podczas Jarmarku Chmielo – Wikliniarskiego w Nowym Tomyślu . Miejmy nadzieję że i ten koncert w Nowym Tomyślu będzie tak udany a zespół tak samo ciepło przyjęty jak w Pniewach.

Jarmark Chmielo – Wikliniarski Nowy Tomyśl 2017 r. Znamy gwiazdy imprezy … [FILMY]
Fot. Maciej Kasprzak / Wielkopolskamagazyn.pl


(Visited 1 417 times, 1 visits today)

Leave a Reply