CYKL SPOTKAŃ Z NAJMŁODSZYMI W ZBĄSZYNIU

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Zbąszyniu systematycznie odwiedzają przedszkola oraz szkoły. Głównym tematem spotkań z najmłodszymi jest ich bezpieczeństwo na drodze, w domu , a także w kontaktach z innymi ludźmi.


Trwa tydzień bezpieczeństwa w szkołach. Policjanci z Komisariatu Policji w Zbąszyniu regularnie odwiedzają przedszkola i szkoły z terenu Zbąszyńskiego. Podczas cyklicznych spotkań z najmłodszymi, policjanci przypominają podstawowe zasady bezpieczeństwa, jakimi powinni się kierować. Oprócz przekazywanej wiedzy teoretycznej policjanci często udają się z najmłodszymi na drogę, celem przeprowadzenia zajęć praktycznych. Tam dzieci  uczyły się  jak prawidłowo poruszać się po drodze oraz jak zachować się na przejściu dla pieszych.

Zobacz również …

(Visited 131 times, 1 visits today)

Leave a Reply