Chciał przekupić policjantów, teraz usłyszy odpowiednie zarzuty.

1 marca br. po godzinie 16 w miejscowości Łęka Opatowska na ulicy Szkolnej w rejonie boiska szkolnego Policjanci z Posterunku Policji w Łęce Opatowskiej z siedzibą w Opatowie podjęli czynności służbowe wobec dwóch mężczyzn, którzy popełnili wykroczenie w postaci spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym.


Do zdarzenia doszło w niedzielę ( 1 marca ) po godzinie 16 w miejscowości Łęka Opatowska w rejonie boiska szkolnego. Nasi funkcjonariusze podjęli czynności wobec dwóch obywateli Ukrainy, którzy spożywali alkohol w miejscu niedozwolonym. Dwaj obywatele Ukrainy 34 i 36 letni mężczyźni zostali wylegitymowani i poinformowani o popełnionym wykroczeniu, wtedy 34 -latek zaproponował policjantom korzyść majątkową w zamian za odstąpienie od ukarania. Na taką propozycję, reakcja naszych funkcjonariuszy mogła być tylko jedna, założyli mężczyźnie kajdanki i przewieźli prosto do kępińskiej jednostki. Teraz 34 -latek odpowie nie tylko za popełnione wykroczenie, ale również za wręczenie korzyści majątkowej.

Za wręczenie bądź usiłowanie wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom, w zamian za odstąpienie przez nich od czynności służbowych, grozi kara do lat 10 pozbawienia wolności.

(Visited 83 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz