BAL WĘDKARSKI NA 100 PAR!

W sobotę 2 marca w Kębłowie koło Wolsztyna (gmina Wolsztyn, powiat Wolsztyn) odbyły się coroczne OSTATKI organizowane przez Prezesa Polskiego Związku Wędkarskiego „JAZGARZ” w Kębłowie Pana Zenona Wieczorka.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 20:00. Wówczas zespół muzyczny, który umilał imprezę zagrał pierwsze trzy kawałki. Od samego początku wszyscy zgromadzeniu ludzie ruszyli do tańca. „OFICJALNIE WIECZOREK U WIECZORKA UWAŻAMY ZA OTWARTY” Takimi słowami od organizatora rozpoczęły się OSTATKI 2019. Oczywiście nie odbyło się bez loterii fantowej. Losy, które przygotował organizator rozeszły się w kilkanaście minut. W całej imprezie uczestniczyło 200 osób, a chętnych było o wiele więcej – jak mówił nam przed imprezą organizator. Impreza potrwała do godziny 5:00, ale wszystkim zgromadzonym było jeszcze mało, ale niestety to co miłe szybko się kończy. Jestem uczestnikiem tego wspaniałego Balu Wędkarskiego. Co roku jest to bardzo wspaniała impreza do białego rana. Organizatorzy stają za każdym razem na wysokości zadania.

Tym razem nie było inaczej. Wielkie podziękowania kieruje w tym momencie do Pana Zenona Wieczorka, który rok w rok stara się o to, żeby OSTATKI w Kębłowie było bardzo udane. Mówi Patryk Kaczmarek.

 

(Visited 64 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz