ARESZTOWANY ZA POSIADANIE 3,5 KILOGRAMA NARKOTYKÓW. Mężczyzna suszył rośliny w łazience na suszarce do ubrań.

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 37-letni mieszkaniec Leszna, który w swoim domu posiadał ponad 3,5 kilograma zabronionych środków odurzających. Mężczyzna suszył rośliny w łazience na suszarce do ubrań. Policjanci sprawdzą, czy podejrzany zajmował się handlem narkotykami. Póki co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


W minionym tygodniu leszczyńscy kryminalni weszli do domu jednego z mieszkańców Leszna, gdzie na piętrze budynku znaleźli znaczną ilość szyszek marihuany. W trakcie dokładnego sprawdzania posesji, policjanci znaleźli na podwórzu, w skrzynce, dużą ilość świeżo ściętej marihuany. Po zważeniu, łącznie znalezionych zabronionych substancji, okazało się, że jest ich ponad 3,5 kilograma.

Policjanci zatrzymali właściciela posesji. To 37-letni mieszkaniec Leszna. Śledczy ogłosili mu zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci będą sprawdzali, czy mężczyzna trudnił się rozprowadzaniem narkotyków.

11 października br. Sąd Rejonowy w Lesznie na wniosek leszczyńskiej prokuratury zastosował wobec podejrzanego najsurowszy środek zapobiegawczy w postaci 3 miesięcznego okresu aresztowania. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Monika Żymełka/DPB

Zobacz również … 

(Visited 3 720 times, 1 visits today)

Leave a Reply