Aleja komfortu z NOTI i Balma w Starym Browarze

Aleja komfortu z NOTI i Balma

 Wraz z początkiem wiosny, przyszedł czas na nowe aranżacje wnętrzarskie. Przestrzeń Atrium +1 w Starym Browarze po raz kolejny wypełniła inspirująca designerskimi pomysłami ekspozycja mebli i dodatków. Przygotowały je wielkopolskie, szeroko znane w Polsce i Europie firmy NOTI i Balma. Można tutaj odpocząć, popracować, albo spotkać się na przysłowiowy small talk przed towarzyskim czy biznesowym spotkaniem.

 NOTI i Balma, kilkukrotni laureaci prestiżowej nagrody Red Dot, zwanej „Oscarem designu”, to dwie polskie firmy, których projekty wyróżniają najwyższa jakość i niepowtarzalny styl. Oba przedsiębiorstwa produkują swoje towary w Tarnowie Podgórnym, stawiając przede wszystkim na meble do przestrzeni biurowych. Dodatkowo NOTI swoim klientom oferuje także umeblowanie do salonu czy sypialni. Firmy współpracują z licznymi polskimi designerami, których prace doceniane są podczas licznych konkursów branżowych w Polsce i za granicą.

Chcemy pokazać jak zaaranżować mieszkanie – salon, jadalnię czy biuro – wykorzystując nasze krzesła, fotele, sofy czy pufy.” – mówi Katarzyna Dębowska z Galerii NOTI. „Dzięki ekspozycji, klienci spędzający czas w Starym Browarze, mogą zapoznać się z dostępnymi u nas tkaninami o pięknych fakturach i kolorach.”  – dodaje.

Wśród mebli znalazły się m.in. geometryczne pufy x40 oraz organiczne formy sof Bouli, będące praktyczną ozdobą dużych pokoi, korytarzy i holi. W alei znajduje się także rozweselająca piłka tapicerowana Rollo, używana w biurze, w domu, przez dzieci czy dorosłych, aktywizuje mózg, wzmacnia kręgosłup i poprawia krążenie krwi. Dopełnieniem całej aranżacji są lampy, dywany oraz rośliny.

Już po raz kolejny wykorzystujemy aleję w Atrium +1, do stworzenia designerskiego zakątka z meblami lokalnych producentów, które idealnie komponują się z duchem Starego Browaru. Wcześniej znajdowała się tam między innymi ekspozycja firmy NowyModel.org. Z NOTI współpracujemy już od dłuższego czasu, chociażby podczas AFF by GK, aranżując przestrzenie wyjątkowymi meblami, czy podczas nietuzinkowej wystawy >>Noti loves design<< pod kuratelą Piotra Kuchcińskiego, dyrektora artystycznego NOTI” – mówi Joanna Tupalska, Creative Marketing Manager Starego Browaru.

Partnerami ekspozycji są fabryki mebli NOTI oraz Balma.

Aleję można odwiedzać do 31 maja.

 

 

(Visited 339 times, 1 visits today)

Leave a Reply