A tymczasem w Nowym Tomyślu… Pierwsze spotkanie Członków Związku Dużych Rodzin TrzyPlus z terenu gminy Nowy Tomyśl z przedstawicielami Zarządu Oddziału Wielkopolskiego.

A tymczasem w Nowym Tomyślu…

W środę 20 lutego 2019r. w godzinach południowych, w NOK- Nowotomyskim Ośrodku Kultury, odbyło się pierwsze spotkanie Członków Związku Dużych Rodzin TrzyPlus z terenu gminy Nowy Tomyśl z przedstawicielami Zarządu Oddziału Wielkopolskiego.


W spotkaniu uczestniczyli- Bożena Smaruń, Izabela Zakrzewska, Aleksandra Grzybowska, oraz główni sprawcy zamieszania Katarzyna i Marcin Szkudlarscy. Ze strony Zarządu na spotkaniu zameldowali się: Kamila Węcka-Nijak i Dariusz Kubaczyk. Za dziecięcą stronę Związku, przypominającą nam dorosłym po co to wszystko robimy odpowiadali: Stasiu i Jasiu.

Na spotkaniu

omawialiśmy kwestię utworzenia Gminnego- Nowotomyskiego Koła Związku Dużych Rodzin TrzyPlus. Zarząd starał się udzielić wsparcia, przy organizacji koła i określeniu celów i założeń funkcjonowania. Katarzyna Szkudlarska, której staraniom w głównej mierze zawdzięczamy utworzenie Koła zaproponowała cele, do realizacji których chciałaby zaangażować Zarząd Koła. Nowotomyskie rodziny mogą spodziewać się letniego spotkania integracyjnego, walki o obniżenie opłat śmieciowych i bardzo wielu, bardzo ciekawych pomysłów, które będą podane do publicznej wiadomości w odpowiednim czasie.

A z czym przyjechał Zarząd Oddziału Wielkopolskiego

Zarząd Oddziału przyjechał z propozycją zorganizowania w Nowym Tomyślu wydarzenia z serii Duże Rodziny Razem. Doszliśmy w tym względzie do porozumienia i jeszcze w marcu będziemy zapraszać Wszystkie rodziny z Nowego Tomyśla na wielką, wspaniałą konferencję.

Brawo Nowy Tomyśl! Brawo Duże Rodziny

ŹRÓDŁO: wielkopolska.3plus.pl

 

(Visited 529 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz