45-letnia kobieta do szpitala na „podwójnym gazie”

Z pewnością o szczęśliwym początku roku nie może mówić 45-letnia mieszkanka Kościana. Kobieta w noworoczny poranek przyjechała samochodem do szpitala odebrać członka rodziny, który trafił tam w Sylwestra. Pani również wymagała troski, ale w jej przypadku,


Pani również wymagała troski, ale w jej przypadku, interwencja szpitalnego personelu oraz policjantów zakończyła odebraniem prawa jazdy.

Około godz. 5:35 dyżurny został powiadomiony przez personel Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Kościanie, że do szpitala przyjechała samochodem kobieta, która prawdopodobnie jest nietrzeźwa. Już nietypowy sposób zaparkowania pojazdu, oraz próba rozmowy wskazywały, że 45-latka może być pod wpływem alkoholu. Na miejscu policjanci potwierdzili spostrzeżenia pracowników szpitala. Badanie trzeźwości wykazało blisko dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu. W drogę powrotną do domu musiała udać się już pieszo.

Wczoraj usłyszała zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości. Teraz kobiecie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.
(Visited 180 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz