43-letni mężczyzna wpadł przez awanturę domową. Zabezpieczono ponad 220 gram marihuany, część narkotyku ukrywał w lesie

Ponad 220 gram marihuany zabezpieczyli policjanci z Komisariatu Policji w Zbąszyniu. 43-letni mężczyzna wpadł przez awanturę domową. Teraz grozi mu kara do 3 lat więzienia.


23 sierpnia 2017 roku około godziny 17:00 policjanci z Komisariatu Policji w Zbąszyniu wezwani zostali na interwencję domową w jednej z miejscowości znajdujących się na terenie gminny Zbąszyń. Jak się okazało przedmiotem sporu było ujawnienie przez żonę nielegalnej uprawy marihuany, którą zajmował się jej mąż.

Gdy mundurowi przybyli na miejsce zgłoszenia, mężczyzny nie było już w domu. Uciekł zaraz po tym jak dowiedział się, ze małżonka wezwała do ich domu policję. Przed ucieczką starał się jeszcze zatrzeć wszelkie ślady przestępstwa. Na nic jednak starania, gdyż cały przestępczy proceder został uwieczniony wcześniej na fotografiach.

Po pewnym czasie do Komisariatu Policji w Zbąszyniu stawił się 43-latek podejrzewany o uprawę i posiadanie marihuany. Początkowo nie przyznawał się do niczego, lecz w momencie okazania mu dokumentacji fotograficznej przyznał się do stawianych mu zarzutów.

Wskazał również miejsce ukrycia narkotyków. Część z nich wyrzucił na śmieci, a blisko 100 gram suszu roślinnego mężczyzna ukrył w pojemniku na lody w szczerym lesie na granicy województw.

Teraz mężczyzna stanie przed obliczem sądu. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.
(Visited 1 199 times, 1 visits today)

One thought on “43-letni mężczyzna wpadł przez awanturę domową. Zabezpieczono ponad 220 gram marihuany, część narkotyku ukrywał w lesie

  • 18 września, 2017 at 8:41 pm
    Permalink

    I prawidłowo. Za rozpowszechnianie takiego syfu na ulicach. Cieżko to nazwać marihuaną, żadnego topa nie widzę, tylko miał

    Reply

Dodaj komentarz