40-letnia kobieta spowodowała kolizję. Miała 2,8 promila alkoholu

Za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu i spowodowanie kolizji odpowie 40-letnia mieszkanka Gniezna. Kobieta prowadziła renault i miała 2,8 promila alkoholu w organizmie. Na ulicy Kostrzewskiego uderzyła w znak drogowy.


Teraz za popełnione przestępstwo i wykroczenie grozi jej do 2 lat pozbawienia wolności.

Dzisiaj (06.06.2018) po godzinie 1:00 policjanci wydziału ruchu drogowego pojechali na ulicę Kostrzewskiego w Gnieźnie, gdzie miała miejsce kolizja. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierująca renault na łuku drogi nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze, wjechała na wysepkę dzielącą pasy ruchu i uderzyła w znak drogowy, a następnie zatrzymała się na lewej stronie jezdni.

Od kierującej renault, 40-letniej kobiety, policjanci wyczuli alkohol. Po zbadaniu jej stanu trzeźwości, okazało się, że miała 2,8 promila alkoholu w organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny.

Kobieta odpowie teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi jej kara do 2 lat więzienia. Poniesie również konsekwencje za spowodowanie kolizji.

(Visited 130 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz