37-letni mężczyzna użył wobec żony gazu pieprzowego oraz paralizatora – trafił do aresztu

Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 37-letniego mieszkańca Galewic, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad członkami swojej rodziny.


W miniony poniedziałek, tj. 09.04.2018 roku funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ostrzeszowskiej komendy policji przy współpracy wieruszowskich policjantów zatrzymali na terenie Galewic 37-letniego mężczyznę, który o godzinie 08:00 w miejscu zamieszkania swojej żony (gm. Kobyla Góra) wszczął awanturę, podczas której użył wobec niej gazu pieprzowego oraz paralizatora. 

Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie. W toku podjętych czynności ustalono także, że toczy się przeciwko niemu postępowanie za znęcanie się psychiczne i fizyczne nad członkami rodziny.

W dniu  11.04.2018 roku Sąd Rejonowy w Ostrzeszowie zastosował wobec sprawcy środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.


(Visited 266 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz