34-latek ukradł ponad 60 kg ryb

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 34-letniego mieszkańca powiatu pilskiego. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież ponad 60 kg ryb z gospodarstwa rybnego.


Usłyszał on zarzut kradzieży oraz znęcania się nad zwierzętami. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

15 sierpnia br. dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile został poinformowany o tym, że z gospodarstwa rybnego znajdującego się na terenie gminy Wyrzysk skradziono ryby. W związku z tym zgłoszeniem na miejsce pojechali policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku. Funkcjonariusze ustalili, że łupem złodzieja padło ponad 60 kilogramów ryb. Mundurowi natychmiast zajęli się sprawą.

Policjanci z Wyrzyska błyskawicznie przeanalizowali zebrane informacje i jeszcze tego samego wieczoru wpadli na trop złodzieja, którym okazał sie 34-letni mieszkaniec gminy Wyrzysk. Policjanci pojechali na wytypowany adres i zatrzymali mężczyznę. Próbował uciekać i był agresywny. Przyznał się do kradzieży ryb. Usłyszał zarzut kradzieży oraz znęcania się nad zwierzętami.

Podkom. Żaneta Kowalska

/pila.policja.gov.pl/

 

Zobacz również …

(Visited 1 082 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz