21-latek przypadkowo na polu napotkał rosnące krzewy marihuany, postanowił zrobić z nich pożytek

Policjanci zatrzymali 21 latka, który posiadał ponad pół kilograma narkotyków. Mieszkaniec powiatu górowskiego wpadł podczas kontroli drogowej. Mężczyzna w przeszłości nie był karany, usłyszał zarzuty, za które grozi mu do 10 lat wiezienia.
2 stycznia br. kilka minut po północy uwagę policjantów patrolujących miasto Rawicz, przykuły zaparkowane pojazdy na jednym z parkingów. Wewnątrz samochodów siedzieli młodzi mężczyźni. Podczas legitymowania, jeden z nich zaczął się nerwowo zachowywać, szybko okazało się co było tego powodem. 21-latek miał przy sobie 3 gramy amfetaminy.
Mężczyzna został zatrzymany do czasu wyjaśnienia sprawy. W toku prowadzonego postępowania okazało się, że młody mężczyzna w domu ukrywała znacznie więcej zakazanej prawem substancji. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania, policjanci znaleźli ponad pół kilograma marihuany, część z niej była już  podzielona na porcje. Prócz zakazanego prawem suszu znaleziono również akcesoria służące do ważenia i mielenia tej substancji, wszystko to było skrzętnie ukryte w garażu.

21-latek tłumaczył, że susz który posiadał znalazł kiedy rósł na polu. Natknął się na niego przypadkowo podczas prac polowych i postanowił zrobić jak twierdzi z niego użytek . Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków w znacznej ilości, polskie prawo przewiduje za ten czyn do 10 lat pozbawienia wolności.(Visited 2 756 times, 1 visits today)

One thought on “21-latek przypadkowo na polu napotkał rosnące krzewy marihuany, postanowił zrobić z nich pożytek

  • 9 stycznia, 2019 at 11:46 am
    Permalink

    Pół kilograma LIŚCI! Do kurwy nędzy.

    Reply

Dodaj komentarz