Znalazł telefon, w etui znajdowały się pieniądze, dokumenty i karta płatnicza. Przywłaszczył zgubę ! Szuka go policja [FILM]

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Poznań – Stare Miasto w Poznaniu, prowadzą dochodzenie w sprawie przywłaszczenia przez dwójkę mężczyzn cudzego mienia. Zdarzenie miało miejsce 28 lipca br. w jednym z poznańskich tramwajów. Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn, skontaktuj się z Policją!
28 lipca br. w godzinach nocnych w poznańskim tramwaju linii 201 na trasie Most Teatralny- Wrocławska doszło do zdarzenia, gdzie jeden z pasażerów wysiadający na przystanku Most Teatralny


poprzez nieuwagę pozostawił na siedzeniu swój telefon komórkowy wraz z etui, w którym znajdowały się pieniądze, dokumenty oraz karta płatnicza. Krótko po tym, do tego samego wagonu weszło dwóch mężczyzn, z których jeden po krótkiej chwili zauważył leżący na siedzeniu przedmiot, podniósł go, przeszukał, a następnie schował część zawartości do kieszeni.

Policjanci ustalili, iż kilka minut po tym incydencie, ktoś posłużył się kartą płatniczą poszkodowanego dokonując płatności za towar. Śledczy dotarli do nagrań z monitoringu, które zarejestrowały opisanych mężczyzn.

Osoby, które rozpoznają wizerunki mężczyzn, bądź posiadają jakiekolwiek informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań-Stare Miasto. Można się zgłaszać osobiście lub pod numerem telefonu 61 84 124 11 bądź czynny całodobowo 997.(Visited 1 389 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz