Zderzenie samochodów w Wierzchocinie- apelujemy o ostrożność na drogach !

Dzisiaj policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu w Wierzchocinie. Trzy osoby trafiły do szpitala. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach.

Dzisiaj, w godzinach porannych policjanci z szamotulskiej drogówki interweniowali w związku ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu dróg w Wierzchocinie.


Jak się okazało, na miejscu zderzyły się ze sobą dwa samochody marki Fiat Ducato. Jednym z nich kierował 26-letni mieszkaniec Szamotuł, drugim 25-letni mieszkaniec powiatu leszczyńskiego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, iż prawdopodobnie do zdarzenia przyczyniło się niedostosowanie do znaku „STOP”, w wyniku czego jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa i doszło do zderzenia samochodów.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących – obaj mężczyźni byli trzeźwi. Z miejsca zdarzenia Pogotowie Ratunkowe przetransportowało do szpitali trzy osoby- jednego z kierowców oraz dwóch pasażerów drugiego samochodu. Na chwilę obecną nie są znane ich obrażenia. Jeśli będą poważne, sprawa zostanie zakwalifikowana jako wypadek drogowy.

W związku z powyższym funkcjonariusze wykonali na miejscu czynności procesowe i sporządzili niezbędną dokumentację.

Apelujemy do kierujących o zachowanie ostrożności na drogach !

SCH/szamotuly.policja.gov.pl/

 

(Visited 66 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz