Wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym na krajowej jedenastce

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło na krajowej jedenastce w powiecie ostrzeszowskim. Policjanci wstępnie ustalili, że przyczyną wypadku było czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł kierujący samochodem osobowym.Po godzinie 9:00 (29.05.2019r.) dyżurny ostrzeszowskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej K-11 w powiecie ostrzeszowskim między miejscowością Antonin i Niedźwiedź.

Policjanci na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 43-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, kierujący samochodem osobowym marki skoda rapid podejmując manewr wyprzedzania jadącego przed nim samochodu, zjechał na przeciwny pas jezdni i doprowadził do czołowego zderzenia z nadjeżdżającym z przeciwnego kierunku samochodem ciężarowym marki daf. Pojazdem ciężarowym kierował 37-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniósł kierujący osobówką.

Na miejscu wypadku policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie ustalają dalsze okoliczności tragicznego w skutkach zdarzenia. Ponadto z uwagi na prowadzone przez służby czynności związane z wypadkiem, odcinek drogi pomiędzy Antoninem, a Niedźwiedziem jest całkowicie zablokowany. Funkcjonariusze Policji zorganizowali objazdy dla pozostałych użytkowników dróg.

ostrzeszow.policja.gov.pl

(Visited 5 499 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz