Uwaga ! Ukradł skarbonkę z datkami na zwierzęta ! Szuka go policja ! [ZDJĘCIA, FILM]

Poznańscy policjanci poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież skarbonki, w której były pieniądze przeznaczone na pomoc zwierzętom. Do zdarzenia doszło 26 października br. na terenie klinki weterynaryjnej przy ulicy Naramowickiej w Poznaniu. Wszystkich, którzy rozpoznają osobę ze zdjęć prosimy o kontakt z policjantami.
 

Policjanci z Komisariatu Policji Poznań Północ prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży skarbonki z zawartością pieniędzy,


w kwocie ponad tysiąca złotych. Do zdarzenia doszło 26 października br. W tym czasie, do izby weterynaryjnej przyszedł mężczyzna, który wykorzystując moment nieuwagi pracownika tego zakładu z lady poczekalni zabrał pojemnik z pieniędzmi. Jak się okazało, były to dobroczynne środki, przekazywane przez klientów kliniki na szczytne cele – pomocy zwierzętom.

Wszystkich, którzy rozpoznają publikowany wizerunek mężczyzny prosimy o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji Poznań Północ. Można się zgłaszać osobiście w siedzibie jednostki przy os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie pod całodobowymi numerami telefonu 61 84 146 11 lub 997. Zapewniamy anonimowość!
Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.


 

 

(Visited 1 495 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz