Uwaga ! POSZUKIWANI SPRAWCY ROZBOJU. Sprawcy – było ich minimum sześciu – podawali się za policjantów, siłą wepchnęli kierującego audi A8 do opla.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu zajmują się sprawą rozboju.


Do zdarzenia doszło 3 października 2017 roku w miejscowości Kobylec. Śledczy proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogły widzieć to zdarzenie lub mają informacje mogące pomóc Policji w ustaleniu i zatrzymaniu sprawców.

3 października 2017 roku około godziny 10.20 w miejscowości Kobylec (trasa na Bartodzieje) mężczyźni, poruszający się samochodami marki Opel Vivaro oraz Renault Megane, zatrzymali osobowe Audi koloru białego. Sprawcy – było ich minimum sześciu – podali się za policjantów, po czym siłą wepchnęli kierującego pojazdem do opla. W tym czasie jeden ze sprawców wsiadł do pojazdu pokrzywdzonego, po czym wszyscy odjechali w stronę Wągrowca, kierując się do Rogoźna.

Pokrzywdzony zdołał się uwolnić, a jego samochód – Audi A8 – został porzucony przez sprawców na parkingu przy restauracji w miejscowości Ruda. Według informacji policjantów w pobliżu restauracji przebywały osoby mogące widzieć moment pozostawienia auta pokrzywdzonego i odjazdu sprawców samochodem marki Renault Megane w kierunku Poznania.

W wyniku działań policjantów zajmujących się sprawą, pojazdy którymi poruszali się sprawcy zostały zabezpieczone.

Policjanci apelują o kontakt do osób, które były świadkami tego zdarzenia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu i zatrzymaniu sprawców. Na wszelkie informacje policjanci oczekują pod numerami telefonów: (61)841-37-82 lub kom. 572-900-265.


href=”https://wielkopolskamagazyn.pl/wp-content/uploads/2018/06/308-218065.jpg”>
(Visited 418 times, 1 visits today)

One thought on “Uwaga ! POSZUKIWANI SPRAWCY ROZBOJU. Sprawcy – było ich minimum sześciu – podawali się za policjantów, siłą wepchnęli kierującego audi A8 do opla.

  • Czerwiec 25, 2018 at 2:09 pm
    Permalink

    Zdarzenie z października 2017, a mamy czerwiec 2018. Brawo za refleks. Nie można było poczekać do rocznicy? Byłoby bardziej uroczyście…

    Reply

Dodaj komentarz